بررسی بازی The Last of Us Remastered برای PS4

بررسی بازی The Last of Us Remastered برای PS4

درست است که ۷-۸ سال از ساخت این بازی می گذرد٬ اما هنوز هم می توان گفت که یکی از بهترین داستانهای بازی را می توانید تنها در The Last of Us پیدا کنید. اگر پلی استیشن دارید و هنوز این بازی را بازی نکرده اید به شما پیشنهاد می کنم که وقت را هدر نداده و هرچه سریعتر شروع کنید. مخصوصا که نسخه ۲ این بازی قرار است بهار امسال ارائه شود و شکی نیست که یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر خواهد شد.

بررسی بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4

بررسی بازی Red Dead Redemption 2 برای PS4

واقعا قابل باور نیست که بازی اول Red Dead Redemption بیشتر از ۸ سال پیش ارائه شده است. کمپانی Rockstar Games توانست با ماجراهای آقای John Marston و ارائه یک بازی Open World که از زمان خود بسیار جلوتر بود نگاه های زیادی را به خود جلب کند. از آن زمان به بعد این ژانر از بازی ها مسیر زیادی را طی کرده اما با ارائه بازی Red Dead Redemption 2 باز هم می توان گفت که انتظارها از این ژانر بسیار بالاتر خواهد رفت.

بررسی بازی eFootball PES 2020 برای PS4

بررسی بازی eFootball PES 2020 برای PS4

درست زمانی که فکر می کردید PES دیگر کمی قدیمی شده است٬ کمپانی کونامی تصمیم می گیرد که نام آن را به eFootball PES 2020 تغییر دهد. البته غیر از این تغییر جزئیات دیگری نیز وجود دارد که دچار تغییر شده اند که در ادامه به آنها می پردازیم.

بررسی بازی Death Stranding برای PS4

بررسی بازی Death Stranding برای PS4

زمانی که Hideo Kojima عنوان کرد که پروژه بعدی اش می تواند به طور کلی یک ژانر جدید به وجود بیاورد به نظر می رسد که شوخی نمی کرده است. بازی Death Stranding ممکن است که در نظر اول آشنا بیاید اما در میان دریای بازی های RPG کاملا منحصر به فرد است. در واقع این بازی یک تجربه اجتماعی است که در آن هیچ بازیکن واقعی دیگری را ملاقات نمی کنید و سیر روایتی آن با Metal Gear Solid رقابت می کند. این بازی شبیه هیچ بازی دیگری که قبل از آن آمده باشد نیست و همین موضوع آن را به یکی از بهترین بازی های پلی استیشن ۴ تبدیل کرده است.

بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare نسخه ۲۰۱۹

بررسی بازی Call of Duty: Modern Warfare نسخه ۲۰۱۹

بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare به نام خودش وفا کرده و در همان محدوده آشنای قدیمی ولی با ویژگی های بیشتر قرار گرفته است.البته این بازی را با نسخه ریمستر Call of Duty 4 نباید اشتباه بگیرید٬ چرا که این بازی یک ریبوت کامل از این سری است و به شکل عجیبی به عقب برگشته و قسمتهایی از داستان را عوض کرده و نشان می دهد که این سری از کجا آغاز شده است. با این حال درست است که یکسری از ایده ها و داستان های قدیمی عوض شده اند٬ ولی هنوز هم همان حال و هوای قدیمی باقی است و این بازی را تبدیل به میکسی از کاراکترها و داستان های قدیمی و جدید کرده است.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...