درست است که ۷-۸ سال از ساخت این بازی می گذرد٬ اما هنوز هم می توان گفت که یکی از بهترین داستانهای بازی را می توانید تنها در The Last of Us پیدا کنید. اگر پلی استیشن دارید و هنوز این بازی را بازی نکرده اید به شما پیشنهاد می کنم که وقت را هدر نداده و هرچه سریعتر شروع کنید. مخصوصا که نسخه ۲ این بازی قرار است بهار امسال ارائه شود و شکی نیست که یکی از بهترین بازی های چند سال اخیر خواهد شد. 

دنیایی که سازندگان کمپانی Naughty Dog برای این بازی ساخته اند یکی از باورپذیرترین٬ زیباترین و غافلگیر کننده ترین دنیاهایی است که در آن زامبی ها کل دنیا را گرفته اند و تنها گروهی از انسان ها باقی مانده اند و برای زندگی خود تلاش می کنند. 

از زمان ساخت این بازی عنوان های بسیار زیادی ارائه شده اند که هر کدام داستانهای زیبایی داشته اند٬ اما باور کنید که داستان این بازی چیز دیگری است و شما را شگفت زده خواهد کرد. من به تازگی  برای آنکه کاراکترهای آن دوباره یادم بیاید و برای نسخه دوم آماده شوم آن را بازی کردم و همچون بار اول دوباره از این بازی لذت بردم و داستان آن من را شوکه کرد.

شاید دلیل آنکه داستان این بازی آنقدر جذاب شده است آن باشد که در بیشتر بازی ها داستان بازی است که اکشن آن را تکمیل می کند٬‌اما در این بازی این اکشن است که در واقع دارد داستان بازی را تکمیل کرده و نقش دوم را در آن ایفا می کند.

از آنجایی که توضیح بیشتر در مورد آن می تواند داستان بازی را لو دهد٬ پیشنهاد ما این است که خودتان حتما این بازی را تجربه کنید و در جایی داستان آن را نخوانید. 

تیم رنستان بسیار خوشحال است که می تواند این بازی را با قیمتی مناسب برای اجاره ارائه دهد.