درست زمانی که فکر می کردید PES دیگر کمی قدیمی شده است٬ کمپانی کونامی تصمیم می گیرد که نام آن را به eFootball PES 2020 تغییر دهد. البته غیر از این تغییر جزئیات دیگری نیز وجود دارد که دچار تغییر شده اند که در ادامه به آنها می پردازیم.

بازی PES 2020 نسبت به نسخه قبلی خودش مانند همیشه در نحوه بازی بسیار بهتر شده و تجربه نفیسی از بازی فوتبال را به شما ارائه می دهد. زدن گل بسیار لذت بخش تر شده و می بایست برای آن حسابی بجنگید و هر بازی ای می تواند در کسری از ثانیه نتیجه اش عوض شود. تکل ها آنقدر سنگین شده اند که باعث ترس شما شوند و داورها هم به نظر می رسد که سختگیرتر از قبل قضاوت می کنند.

بیشتر جزئیات در این بازی به شکل لذت بخشی عوض شده اند و بالاخره وکلای کمپانی کونامی متوجه شده اند که کسی نمی تواند از آنها به خاطر استفاده از اسم مکان ها و شهرها شکایت کند. بنابراین می توانید با اسم تیم هایی نظیر East Susses Blues  و South Norwood دیگر خداحافظی کنید و از نام های جدیدی نظیر Norwich Yello-Greens و Liverpool Reds لذت ببرید. این نحوه نام گذاری می تواند برای بازیکنان جدید راحتتر قابل فهم باشد.

قسمت مربیگری این بازی نیز پیشرفت محسوسی کرده است به شکلی که ویدئوهای زیادی از مربی و مدیران باشگاه ها خواهید دید و در ابتدای فصل درباره اهداف آن فصل تصمیم گیری خواهید کرد. قسمت های جالبی نظیر پاسخگویی به مطبوعات و همچنین توضیح به مدیرعامل در مورد باخت همگی به جذابیت این قسمت از بازی افزوده اند.

در پایان باید گفت که eFootball PES 2020 هیچوقت نمی تواند طرفداران بازی FIFA را قانع کند تا به آن روی بیاورند٬ همانطور که FIFA نمی تواند این کار را با طرفداران PES انجام دهد. اما برای طرفداران خود PES این نسخه از بازی لذت بسیار بیشتری در جزئیات و نحوه بازی خواهد داشت و می تواند آخر هفته بسیار خوشی را به همراه دوستانتان برایتان ایجاد کند.

تیم رنستان بسیار خوشحال است که می تواند این بازی را با قیمتی مناسب برای اجاره ارائه دهد.