اجاره بازی Alan Wake Remastered برای PS4

از {{model.count}}
100,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
گزینه ها
گزینه ها را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
حداقل هزینه اجاره هر محصول به طور کلی هزینه اجاره ۱ هفته است. برای اجاره محصول، مبلغ قابل پرداخت همان مبلغ ودیعه آن محصول بوده که مابقی آن پس از بازگرداندن سالم محصول و کسر هزینه ها به سرعت به حساب بانکی کاربر واریز خواهد شد.

اجاره هفتگی
10۰۰۰۰ تومان
اجاره روزانه پس از هفته اول
15۰۰۰ تومان
ودیعه
10۰۰۰۰۰ تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

نویسنده نگران، آلن ویک، در این اکشن مهیج سینمایی، در جستجوی ناامیدانه همسر گمشده خود، آلیس است. پس از ناپدید شدن اسرارآمیز او در شهر برایت فالز در ساحل شمال غربی اقیانوس آرام، او صفحاتی از یک داستان ترسناک را کشف می کند که ظاهراً کار خودش است، اما نمی تواند آن را به خاطر بیاورد. ویک به زودی عقل خود را زیر سوال برد، زیرا داستان در کنار هم در مقابل چشمان او شروع به تبدیل شدن به واقعیت می کند: یک حضور تاریک خصمانه و ماوراء طبیعی افراد اطراف او را تسخیر می کند و آنها را علیه خود می نشاند. او چاره ای ندارد جز اینکه با نیروهای تاریکی روبرو شود - تنها با چراغ قوه، یک تپانچه و بقایای ذهن شکسته اش مسلح شده است. سفر کابوس وار او در جستجوی پاسخی برای این معمای دلخراش او را به اعماق وحشتناک شب می برد.

اجاره هفتگی
10۰۰۰۰ تومان
اجاره روزانه پس از هفته اول
15۰۰۰ تومان
ودیعه
10۰۰۰۰۰ تومان

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...